Něco o mně

Společně s manželkou rádi cestujeme po naší zemi. Protože od první cesty po Čechách uplynulo více jak 50 let a mohu říci, že již trochu tuto zemi znám, rozhodli jsme se pro založení těchto stránek. Tisíce kilometrů, hodně potu, trochu zkušeností a vzpomínek snad dodá těmto stránkám na zajímavosti. I když naší nejvíce navštěvovanou oblastí je Šumava, často se rozjedeme i do vzdálenějších míst této hezké země a občas se podíváme i k sousedům.                                                                                                                                         Bohumír, Naděžda a naše rotwajlerka Endy, která nás částo doprovází.

6 Responses to Něco o mně

 1. wenca says:

  Dobrý den, vidím, že se vyznáte v krajině Šumavy a šumavského podhůří. Bylo by možné Vám poslat někam fotku z vyhlídky na Kněžské hoře nedaleko Kdyně na Domažlicku? Seskládal jsem z jednotlivých fotek panorama a zajímalo by mě, jaké kopce to vidím:-) můj email je venca.hrdina@seznam.cz díky

 2. Vladislav Hohenkreuz says:

  Dobrý den.
  Náhodně jsem narazil na Vaše stránky s fotografiemi naší Země.Bohužel moc lidí v dnešní době není,kteří by se věnovali něčemu podobnému.Takhle shánět peníze,někoho oškubat aby měl ještě víc atd.Lidi moc nepozorují své okolí a mockrát ani neznají,co „mají za domem“,bohužel.Hlavně se ale chlubí,že byli u moře a Bůh ví,kde ještě.Tím mě osobně ale neoslní.Já sám jsem jezdil po svém okrese (Česká Lípa) a hledal zapomenuté památky a zajímavosti – zakresloval do map 1:10 000 a fotil.Bohužel díky zdraví,se tomu nemohu již věnovat a hrozně mi to chybí.Nestačí mi dech,bolí nohy atd.Bude mi sice 59 let,ale nějak jsem na tom špatně a to mi brání věnovat se mé velké zálibě – jezdit na kole s batohem,fotoaparátem,mapami,tužkou,blokem aj.Proto Vám přeju,aby jste se dál mohly věnovat své zalibě a udělali ještě mnoho nádherných snímků,jako jsou na Vašich stránkách.

 3. Erik Machart says:

  Dobrý den. Prosím, můžete mi sdělit co je to za objekt (hrad?) a kde se nachází = úplně ten první obrázek vlevo nahoře? Nedokážu to identifikovat. Dík za odpověď.
  E.Machart

 4. Nadia says:

  Dobrý den, krásné stránky. Také ráda jezdím na výlety po naší vlasti ( na koloběžce) a určitě se budu Vašimi stránkami inspirovat. Zvláště Šumava mě velmi láká i když to mám k ní trochu z ruky.

 5. David Dudáš says:

  Dobrý den, rád bych Vám zaslal aktuální fota interiéru kostela Nejsv.Trojice v Rokycanech.
  Prosím kontaktujte mne na adrese ortodox.rokycany@seznam.cz, Děkuji D.Dudáš, pravoslavný duchovní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *